Pridať inzerát

Reprezentant spoločnosti Allianz a.s.

Miroslava Kopáčiková

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 3 000 EUR/mesiacCestovanie aj finančné prémie aj pre nováčikov. Ponuka, ktorá sa neodmieta“ prináša elitné financovanie. Bližšie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: 1.6.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a servis klientskeho kmeňa.
Práca s databázou.
Zhotovovanie riešení pre klientov - po zaučení.
Výnimočný rozsah služieb pre našich klientov všetkých generácií a v každej životnej situácii!!!

V prípade záujmu prosím zaslať Váš životopis mailom:
miroslava.kopacikova@os.allianzsp.sk
Miesto výkonu práce okresy (LE, SNV, PP)

- Adaptácia (4-6mes)
- výkonnostné bonusy, kvartálne bonusy, ročné bonusy, financovanie agentúrnej
kancelárie
- výnimočné platové ohodnotenie
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- kreatívne a dynamické pracovné prostredie
- vzdelávanie, osobný rozvoj elitný prístup
- 5**** certifikát! Bezplatne a od profesionálov
- zvýhodnené provízie za starostlivosť, vernostný program
- členstvo v Star Clube
- bezplatné zriadenie web stránky s firemným dizajnom a vlastným on-line
predajom
- PODPORA FORMOU PRIDEĽOVANÝCH KONTAKTOV !!!

Informácie o výberovom konaní

Zažite rozdiel s najlepšími.
Staňte sa jedným z nás.

Po zaslaní životopisu Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou ekonomické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tí ktorí sa odvážia byť súčasťou tímu, ktorý je Líder na Slovensku, ktorého klienti aj neklienti vnímajú ako „best in class“

Allianz Slovenská poisťovňa. Najcennejšia poisťovacia značka vo svete zameriavajúca sa na potreby klientov. Stabilný Partner s viac ako 125 ročnou tradíciou.
WOLDWIDE OLYMPIC PARTNER 2021-2028

Adresa spoločnosti

Miroslava Kopáčiková s.r.o.
Duklianska 38
05201 Spišská Nová Ves