Pridať inzerát

Servisný technik - plynové zariadenia - kotly

Miroslav Mlích - M - SERVIS

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Mzda individuálna na základe dohody podľa znalosti a zručnosti
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava, servis plynových zariadení do 500kW - kotle, žiariče ..... Uvádzanie do prevádzky ÚK a kotolní .....

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik § 22

Vodičský preukaz

B

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá montážou ÚK, SV, TÚV, plynu, regulovaním, výmenou stúpačiek BD, centrálne rozvody hál, montáž vzduchotechniky, klimatizácie, rekoperácia. Kompletnú dodávku Zdravotechniky a vykurovania, odvetrania pre rodinné domy, BD, priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hviezdoslavova 1118
02401 Kysucké Nové Mesto