Pridať inzerát

Administratívny pracovník - call centrum

Mirkos s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nováky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZákladná mzda je 900€ brutto na prvých 6 mesiacov. Po zaučení pracovníka 1200€ brutto
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je komunikácia so zákazníkmi (zákaznícka podpora) pre zákazníkov Slovenska, Česka a Maďarska telefonicky či emailovou komunikáciou.
Preklady textov z Maďarčiny do Slovenčiny a naopak.
Administratívna práca ako vytváranie a triedenie faktúr.
Skladník naskladňovanie tovaru a balenie zásielok pre zákazníkov.

Pracovný telefón, pracovný notebook.
Práca v mladom a výbornom kolektíve.
Práca v čistých a príjemných priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Hľadáme človeka, ktorý perfektne ovláda Maďarský jazyk na bezproblémovú komunikáciu so zákazníkmi v Maďarskom jazyku. Človeka komunikatívneho, flexibilného, trpezlivého pri riešení problémov.

Eshop. Expedujeme tovar v rámci Slovenska, Česka a Maďarska