Pridať inzerát

Prípravár stavieb

MIPE Invest, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obežná 7, Žilina-Vlčince
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac13-ty plat, ročná odmena

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie procesu výberových konaní na dodávateľov
- tendrovanie materiálov a služieb,
- analýza a vyhodnotenie cenových ponúk dodávateľov
- v spolupráci so stavbyvedúcim zabezpečenie materiálov potrebných na realizáciu stavby
- sumarizácia dokladov, certifikátov, technických listov a iných dokumentov potrebných k odovzdaniu stavby
- čítanie projektovej dokumentácie
- riešenie operatívnych zmien a požiadaviek pri realizácii stavieb
- samostatné riešenie úloh

13-ty plat + odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebný

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

schopnosť pracovať samostatne, ako aj súčasť tímu a byť pripravený vziať na seba úlohy s vysokou úrovňou obtiažnosti, precíznosť, organizovanosť, zodpovednosť

Stavebná firma, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa realizáciou stavieb ( zateplenie, okná, strechy,...), MIPE Invest, s.r.o.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci