Pridať inzerát

Kontrolór(ka) kvality

MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čeľadice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 350 EUR/mesiacZákladná mzda (4,60 €/h) + výkonová prémia + zákonné príplatky. Celkom za mesiac do ca. 1290 €. PLUS ročná dochádzková prémia do ca. 770 €. PLUS príspevok na cestovné do 75 €/mes.
  • Termín nástupu: od 9.8.21 a neskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaradenie: zmenový kontrolór kvality - vykonávanie a dokumentovanie kontrol a meraní v procese výroby a po nej, vykonávanie interných auditov, riešenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií, zaškoľovanie výrobných pracovníkov z pohľadu kvality, navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení, presadzovanie požiadaviek systému manažérstva kvality podľa ISO 9001:2015.
Práca v nepretržitej prevádzke (7 dní v týždni) - 12 hodinové zmeny (denná, nočná, dva dni voľno, D, N, v, v...)

Príplatky za noc, sobotu, nedeľu, sviatok podľa Zákonníka práce
Stravné lístky bez doplatku zamestnanca
Príspevok na cestovné 0,10 €/km do 50 km (jednosmerne)
Ročná dochádzková prémia
Masáže s finančným príspevkom zamestnávateľa
Práca v čistých a klimatizovaných priestoroch
Parkovanie v areáli spoločnosti
Letná párty, Vianočný večierok
Práca v príjemnom a tichom vidieckom prostredí
Práca v segmente kritickej infraštruktúry - výroba prebieha aj počas lockdownu
Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou - v SR od roku 1996
Zázemie stabilnej nemeckej rodinnej spoločnosti s pôsobnosťou od roku 1970

Nájdete si tiež svoje perfektné miesto ako kolega v našom tíme? Tešíme sa na Vašu žiadosť so životopisom. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
interný audítor pre ISO 9001 - Základy
Sage Wincarat - Základy
Quipsy - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

kontrola kvality

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita
komunikatívnosť
zodpovednosť
práca v tíme
analytické myslenie
čítanie výrobnej a technickej dokumentácie
nástroje kvality (histogram, Pareto, 8D, SPC, FMEA, ...)

Sme výrobná spoločnosť s materskou spoločnosťou v Nemecku a v rámci skupiny s celosvetovým pôsobením. Materská spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov v oblasti umelej inseminácie zvierat (a embryo transferu) na celom svete. Naša spoločnosť je úspešným špecializovaným producentom jednorazových spotrebných výrobkov z plastu v tomto odvetví.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Čeľadice 368
951 03 Čeladice