Pridať inzerát

Vedúci linky

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Múzejná 208/1, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 700 EUR/mesiacNástupný plat 1100 € a po zaúčaní až 1700 € v hrubom. Prítomnostný bonus 100 € v čistom, vianočný bonus, náborový bonus, príplatky.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie výrobnej linky
- dodržiavanie výrobných parametrov
- kontrola dodržiavania spotreby surovín
- vedenie evidencií

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite svoj životopis!
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem! Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.
Ďakujeme za pochopenie!

- prítomnostný bonus 100 € v čistom
- náborový bonus 100+100 €
- vianočný bonus
- perspektívna pracovná príležitosť
- zabezpečený mentor počas zaúčania
- až o 40% dlhšia prestávka - nad rámec zákona
- príspevok na stravovanie
- neobmedzená konzumácia z čerstvo upečených výrobkov
- zabezpečený pracovný odev a obuv
- čisté a moderné prostredie

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- technická gramotnosť
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- teamový hráč
- motivovanie a vedenie ľudí

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o. je najväčším výrobcom a predajcom mrazených pekárenských výrobkov na Slovensku, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov v strednej Európe.
Sme tvorcami pekárenských zážitkov - MINIT je značkou pre všetkých ľudí, ktorí si chcú pre seba alebo pre svojich blízkych urobiť bežný deň krajším.
MINIT je značka, ktorá si cení skutočný ľudský charakter, nadšenie, energiu a spolupatričnosť, teda všetky tie hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov