Pridať inzerát

Hlavný štátny radca - špecialista verejného obstarávania

Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie Ľudovíta Štúra, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiackonečná výška platu bude závisieť od odborných znalostí a pracovných skúseností
  • Termín nástupu: 01.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého tímu hľadáme skúseného obstarávača/obstarávačku, ktorý bude v rámci svoje pracovnej náplne vykonávať najmä tieto úlohy:

- Vykonávanie komplexných úloh v oblasti verejného obstarávania pri postupoch zadávania zákaziek podľa platného zákona o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
- Spracovanie ucelenej agendy verejného obstarávania pre postupy v zmysle zákona o verejnom obstarávaní.
- Spracovanie a odosielanie/zverejňovanie dokumentácie (oznámenia používané vo verejnom obstarávaní, výzvy na predkladanie ponúk, súťažné podklady) v súvislosti s procesom verejného obstarávania a v súlade s platným zákonom o verejnom obstarávaní.
- Vedenie úplnej dokumentácie zabezpečovaných zákaziek verejného obstarávania.
- Zabezpečuje vedenie evidencie o realizácii, ukladania a ochranu registratúrnych záznamov o verejnom obstarávaní v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní a internými predpismi.
- Spracovanie súhrnných informácií o použitých postupoch verejného obstarávania a ich zverejňovanie v profile verejného obstarávateľa v súlade s platným zákonom o verejnom obstarávaní.
- Vypracovanie plánu verejného obstarávania v súčinnosti s organizačnými útvarmi ministerstva na príslušný kalendárny rok.
- Vybavovanie agendy vo veciach žiadostí o nápravu, resp. námietok v procese verejného obstarávania.
- Zabezpečenie ďalších činností podľa pokynov priameho nadriadeného zamestnanca.

Ponúkame Vám:
- zaujímavé platové ohodnotenie, ktorého konečná výška bude závisieť od odborných znalostí a pracovných skúseností
- homeoffice v rozsahu 5 dní v rámci mesiaca
- skvelý kolektív
- príspevok na cestu do práce
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- sick days 2 dni v roku
- príspevok do DSS a veľa ďalších benefitov

Ak Vás ponuka zaujala, prosím prihláste sa najneskôr do 30.08.2022 do výberového konania jedným zo spôsobov uvedených pri VK/2022/3367 na https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/36518 .

PRIHLÁSIŤ SA DO VÝBEROVÉHO KONANIA ZASLANÍM E-MAILU KONTAKTNEJ OSOBE NIE JE MOŽNÉ!

Do VK sa môžu prihlásiť aj uchádzači s ukončeným VŠ vzdelaním I. stupňa, v zmysle zákona o štátnej službe však musia mať navyše ďalšie 3 roky odbornej praxe.

Výberové konanie bude pozostávať z odborného testu a z osobného pohovoru. Okruhy všeobecne záväzných predpisov, tém a oblastí, ktoré budú overované odborným testom sú uvedené v linku na open.slovensko.sk ( https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/36518)

Informácia o právach dotknutej osoby dostupná na: https://www.minzp.sk/gdpr/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

verejné obstarávanie

Počet rokov praxe

3

svedomitosť a spoľahlivosť, schopnosť pracovať pod tlakom, analytické, koncepčné a strategické myslenie.

Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy pre tvorbu a ochranu životného prostredia.