Pridať inzerát

Stavebný dozor

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Za kasárňou 3, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 180 EUR/mesiacPodľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.3.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame miesto pre niekoho, kto sa chce realizovať a k práci bude pristupovať s úprimným záujmom a nadšením. Oceníme samostatnosť a flexibilitu.

Hlavnou náplňou práce:
Zabezpečovanie realizácie stavebných činností nehnuteľného majetku štátu. Vykonávanie investorskej kontroly pri realizácii, financovaní, ukončovaní a odovzdávaní stavieb za oblasť infraštruktúry. Kontrola súladu priestorovej polohy s dokumentáciou stavby a dodržanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu a taktiež podmienok územného rozhodnutia a stavebného povolenia. Priebežne kontrolovanie postupov výstavby, preberanie prác a kontrolovanie technologických postupov, evidovanie výsledkov kontrol v stavebnom denníku a kontrolovanie odstraňovania chýb a nedorobkov zistených pri preberaní prác. Zabezpečovanie vykonávania prác na stavbách v súlade so schválenou projektovou dokumentáciou, príslušnou zmluvou o dielo, platnými predpismi, normami, rozhodnutiami štátnej správy. Preverovanie dodržiavania kontrolného a skúšobného plánu stavby, spôsob vedenia dokumentácie o kvalite. Kontrolovanie správnosti a úplnosti vedenia stavebného denníka. V spolupráci s autorom stavebného diela riešenie technických otázky napr. v prípade nevyhnutnej zmeny navrhnutých stavebných materiálov. Zabezpečovanie odberateľskej vecnej kontroly správnosti faktúr za vykonané práce a dodávky, čo do množstva aj kvality. Preverovanie úplnosti dohodnutej a predpísanej dokumentácie pred prevzatím stavby od zhotoviteľa a rovnako pri odovzdaní stavby užívateľovi. Zabezpečovanie prípravy dokladov potrebných ku kolaudácii stavby. Spracovávanie záverečných technicko-ekonomických vyhodnotení stavby a sledovanie odstránenia vád a nedorobkov zistených pri preberacom konaní, resp. kolaudácií. Zabezpečovanie archivácie projektovej dokumentácie po vydaní užívateľského povolenia. Vedenie služobného motorového vozidla.

- podpora ďalšieho odborného vzdelávania
- pracovné voľno s náhradou mzdy nad zákon
- pružný pracovný čas
- príspevok na doplnkové dôchodkové pripoistenie

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej organizácii. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- orientácia v stavebných výkresoch a dokumentáciách
- výborné komunikačné zručnosti
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- kreativita
- organizačné schopnosti

Ministerstvo obrany SR je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky na úseku obrany SR so sídlom v Bratislave.