Pridať inzerát

Obchodný zástupca

MINIMAX s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacZákladný plat + koncoročné odmeny + sezónne odmeny + odmeňovanie na základe výkonov. (upresnenie na osobnom pohovore)
  • Termín nástupu: 1.6.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia produktov - odberateľom
- Vybavovanie došlých objednávok od odberateľov
- Objednávanie tovaru od dodávateľov
- Logistika - zadávať objednávky do vývozov
- Oslovovanie nových odberateľov
- Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi
- Pravidelné navštevovanie odberateľov v rámci KE, PO a BB kraja

- Profesionálny rozvoj v dynamickej spoločnosti
- Koncoročné odmeny
- Služobný automobil
- Mobilný telefón
- Notebook
- Práca v skvelom kolektíve

Svoje životopisy prosím zasielajte výlučne na emailovu adresu: [email protected] Nami vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor! Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Dynamická, obchodne orientovaná osobnosť
- Silné komunikačné a predajné zručnosti
- Reprezentatívne vystupovanie
- Flexibilnosť, samostatnosť, zodpovednosť
- Ochota cestovať

Spoločnosť Minimax s.r.o. má 28 ročnú históriu a zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom OSB dosiek, laminátových podláh, vinylových podláh, interiérových dverí a zárubní, MDF a HDF dosiek v rámci celého Slovenska. Centrála firmy sa nachádza v Michalovciach a jej pobočka v Nitre. Viac informácii o našej spoločnosti sa dozviete na stránke www.minimax.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov