Pridať inzerát

Samostatný účtovník

Minerva accountig services, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dudince
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacvýška mzdy je závislá od pracovných a odborných skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme skúseného a lojálneho kolegu na pozíciu účtovníka, ktorý má zmysel pre detail a zodpovednosť, odvádza precíznu prácu, chápe súvislostiam a záleží mu na ekonomickej prosperite spoločnosti. Na oplátku ponúkame príjemné, priateľské pracovné prostredie v stabilnej spoločnosti s motivujúcim platom, množstvom sociálnych benefitov a výhod.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať!

- účtovanie došlých faktúr - tuzemské a zahraničné došlé faktúry, dobropisy
- spracovanie a účtovanie zápočtov
- evidovanie zálohových faktúr
- účtovanie interných dokladov
- účtovanie bankových výpisov
- účtovanie pokladne
- účtovanie cestovných príkazov
- spracovanie podkladov a kontrola k DPH (mesačne)
- spracovanie podkladov a kontrola na súhrnný výkaz
- inventarizácie príslušných účtov za bežné obdobie a koncoročné uzávierkové operácie
- spracovanie mzdového okruhu - mzdy, poistenia, sociálny fond, dane, ...
- spracovanie, účtovanie a zaradenie drobného majetku
- riešenie reklamácií faktúr s dodávateľmi a nákupnými oddeleniami
- vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných hlásení a štatistiky pre
zamestnávateľa
- zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
- zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných účtovných
dokladov a výkazov

Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
Možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rastu
Príjemné pracovné prostredie
Semi-flexibilný pracovný čas
Možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
Zamestnanecké benefity
Motivujúce finančné ohodnotenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2022 (ostáva ešte 326 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Internet - Pokročilý
MS Word - Pokročilý
MS Excel - Pokročilý
MS Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo a mzdy

- vysoké pracovné nasadenie
- logické a analytické myslenie
- spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť,
lojálnosť, flexibilita, ochota

Spoločnosť poskytujúca účtovné služby a ekonomické poradentsvo.