Pridať inzerát

Technický nákupca

Minebea Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Immopark, Barca, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacOd 1200 EUR brutto v závislosti od skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadáva dodávateľov náhradných dielov, prístrojov a zariadení
- Vystavuje a odosiela objednávky náhradných dielov, prístrojov a zariadení
- Dohliada nad dodržiavaním dodacích, platobných, cenových podmienok
- Koordinuje dovoz náhradných dielov, prístrojov a zariadení
- Zabezpečuje distribúciu doručených náhradných dielov, prístrojov a zariadení z príjmacieho skladu na príslušne miesto použitia/skladu náhradných dielov
- Komunikuje s dodávateľmi náhradných dielov, prístrojov a zariadení
- Zavádza a udržiava princípy štíhleho manažmentu v oblasti manažmentu náradných dielov (štandardizácia, optimalizovanie pracovného toku, identifikovanie a odstráňovanie plytvania a podobne)
- Zabezpečuje chod skladu náhradných dielov, udržiavanie poriadku v sklade náhradných dielov

- valorizácia miezd: ročné navyšovanie miezd v závislosti od výkonu
- koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
- pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
- sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, wellness poukážky, poukážky na masáž a mnohé iné
- príspevok zamestnávateľa na multisport kartu
- teambuildingové aktivity
- školenia a možnosti rozvoja
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok na svadbu
- bonus za pracovné výročie
- príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
-možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo na [email protected] Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predošlá skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
- schopnosť plynule komunikovať v anglickom jazyku je PODMIENKOU.
- schopnosť čítať technické výkresy a technické myslenie
- schopnosť zvládať nové postupy
- štruktúrované myslenie a výborné organizačné schopnosti
- schopnosť flexibilne reagovať na požiadavky výroby
- schopnosť efektívne komunikovať, vyjednávacie schopnosti

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis