Pridať inzerát

Mzdový administrátor/ Payroll Administrator

Minebea Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Immopark, Barca, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacod 1200 Eur v závislosti od pracovných skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spravuje dochádzkový a mzdový systém Human a zodpovedá za správnosť a aktualizáciu zadaných údajov.
Pripravuje a kompletizuje podklady pre spracovanie miezd (nahrávanie personálnych údajov do informačného systému, evidencia a spracovanie dochádzky).
Kompletizuje podklady k mzdovej agende zamestnancov spoločnosti a agentúrnych zamestnancov.
Kompletne spracováva mzdovú agendu.
Kontroluje správnosť spracovania miezd na mesačnej báze.
Zabezpečuje agendu súvisiacu s Ročným Zúčtovaním Príjmov a ZP.
Zodpovedá za kalkuláciu a objednávanie stravných lístkov.
Komunikuje s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.).
Vedie súvisiacu administratívnu činnosť (zápočtové listy, PN, exekúcie – evidencia a spracovanie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov...).
Vypracováva reporty, prehľady a štatistiky v oblasti Payroll a HR podľa inštrukcií manažmentu.
Komunikuje so zamestnancami spoločnosti.
Poskytuje výkazy mzdových údajov manažérom podľa ich požiadaviek.

- Každoročné navyšovanie miezd podľa schváleného percenta
- Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
- Po 2 odpracovaných rokoch príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
- Príspevok zamestnávateľa na multisport kartu
- Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, wellness poukážky, poukážky na masáž a mnohé iné
- Školenia a možnosti rozvoja
- Príspevok na jazykové vzdelávanie
- Teambuildingove aktivity
- Príspevok pri narodení dieťaťa, na svadbu, za pracovné výročie
- Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie
- Pevná pracovná doba: Po-Štv 9:00-16:00 // Pia 9:00-14:00 // pri dodržaní časového fondu 160hod./mesačne.

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV NAJVIAC SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prax na obdobnej pozícií výhodou
- Anglický jazyk pokročilý výhodou
- Znalosť legislatívy /Zákon o dani z príjmu, Zákon o sociálnom a zdravotnom poistení, Zákonník práce
- Prax v programe na spracovanie miezd nutná
- Samostatné zabezpečovanie odbornej agendy
- Znalosť programu Human – výhodou
- Zodpovednosť, precíznosť a detailnosť
- Diskrétnosť, ochota pracovať nadčas v prípade potreby
- Schopnosť zvládať stres a dodržať termín dokončenia práce

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov