Pridať inzerát

Inžinier testovania Softvéru

Minebea Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Minebea Slovakia s.r.o., Barca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacVrchná hranica závisí od skúseností
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za overovanie softvérov
- Realizuje zákaznícke požiadavky na test scenáre
- Vyvíja špecifikácie testovania softvérov
- Definuje, implementuje a dokumentuje testovacie procesy
- Zabezpečuje automatizáciu testovacích procesov
- Udržuje a vyvíja softvérové testovacie zariadenia
- Kontrola správnosti výsledkov, kontrola správnosti výsledkov junior kolegov
- Zúčastňovanie sa na poradách
- Dobré porozumenie a zodpovedné použitie testovacích postupov vrátane vybavenia

- Flexibilný pracovný čas (8 hodinový úväzok), pevná pracovná doba (Po-Štv 9:00-15:00 a Pia 9:00-12:00) so Saldo systémom 35 hodín +/-
- Ročný bonus v závislosti od výkonu (až do výšky 100% priemerného platu)
- Možnosť home office
- Multisport karta (10 Eur príspevok od zamestnávateľa)
- Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
- Teambildingové aktivity
- Možnosť karierného rastu
- Tréningy a rozvoj zamestnancov
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok pri svadbe
- Darček pri pracovnom jubileu

- Člen mladého RnD tímu pracujúceho pre vysoko inovatívne projekty
MinebeaMitsumi Development Center Košice (MDCK) je slovenská pobočka spoločnosti
MinebeaMitsumi Technology Center Europe, ktorej hlavným poslaním je vývoj
rôznych inovatívnych výrobkov a technológií na úsporu energie
niele pre automobilový priemysel.
Ako súčasť spoločnosti MinebeaMitsumi Inc. Japonsko, pomáha propagovať mnoho moderných technológií MinebeaMitsumi, napríklad naše inteligentné mestské ekologické riešenia.
MDCK-Minebea Development Center Slovakia s.r.o. sa okrem iného zameriava na výrobu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych technológií pohonu

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické inžinierstvo, Počítačové inžinierstvo, Drive engineering alebo porovnateľná oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

- 1 rok skúseností s testovaním embedded softvéru, ako je SW unit test, SW integration test, SW qualification test alebo porovnateľný smer
- Skúsenosti s nástrojmi ako Tessy, Vector CANoe, sú výhodou
- Skúsenosti s programovaním jazykov ako C, C#, Python sú výhodou
- Vyžaduje sa tímová práca a samostatná práca
- Vyžaduje sa znalosť anglického alebo nemeckého jazyka pre mierne pokročilých (B2)

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juraj Juhas
E-mail: poslať životopis