Pridať inzerát

Inžinier kvality pre vstupnú kontrolu

Minebea Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Minebea Slovakia s.r.o., Barca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacPožiadavky na vyššiu mzdu budú závisieť od skúseností kandidáta a ich prínosu pre oddelenie kvality

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Optimalizácia procesov / postupov vstupnej kontroly a zavádzanie do praxe.
- Zodpovedá za tvorbu, kontrolu, aktualizáciu dokumentov, procesov a pracovných inštrukcií.
- Riešenie problémov a podpora kvality inšpektorov v rámci procesu vstupnej kontroly.
- Spravovanie databáz vstupnej kontroly a dodávateľskej kvality.
- Monitoruje a zabezpečuje súlad so štandardmi IATF 16949, ISO 14001 a iné.
- Vykonáva a spolupracuje na príprave interných, externých, zákazníckych a certifikačných auditov.
- Zodpovedá za tréning zamestnancov vstupnej kontroly.
- Zodpovedá za zber a analýzu dát (SPC, MSA, SAP a iné).
- Vykonáva všetky typy ručných meraní a meraní na elektronických meracích zariadeniach.
- Analýza reklamovaného materiálu.
- Koordinácia činností pri spracovávaní reklamácií vstupného materiálu.
- Zodpovedá za dodržiavanie 5S na pracovisku.

Každoročné navyšovanie miezd podľa schváleného percenta;
Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti;
Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce;
Po 2 odpracovaných rokoch príspevok zamestnávateľa do III.
dôchodkového piliera;
Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, wellness poukážky,
poukážky na masáž;
Príspevok zamestnávateľa na Multisport kartu;
Školenia a možnosti rozvoja;
Príspevok pri narodení dieťaťa;
Príspevok na svadbu;
Bonus za pracovné výročie;
Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie;
Teambuildingové aktivity.

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo na [email protected] Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.
Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Predošlé skúsenosti z oblasti kvality
- Flexibilita a schopnosť riešiť situácie v meniacich sa podmienkach
- Analytické a logické myslenie
- Samostatnosť a zodpovednosť voči zvereným úlohám
- Proaktívny prístup k práci, ochota prispievať návrhmi na zlepšenie
- Organizačné schopnosti a vlastný time management
- Precízny a dôsledný prístup k práci

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov