Pridať inzerát

Hardware Designer

Minebea Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacV závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom mladého MDCK tímu a pracuj pre inovatívne projekty.

Súčasťou Minebea Slovakia s.r.o. je aj výskumno vývojové stredisko MDCK (Minebea Development Centre Košice), ktoré úzko spolupracuje s vývojovým strediskom MinebeaMitsumi Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky a vedy a výskumu. Okrem vývoja produktov priamo vyrábaných v košickom závode spolupracuje na vývoji inovatívnych projektov v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá.

Prioritné činnosti:
- Návrh dosiek plošných spojov podľa schém a definovanej špecifikácie pre automobilové komponenty a priemyselné produkty (kontroléry pre BLDC motory)
- Vypracovanie výrobnej dokumentácie

Druhotné činnosti:
- Návrh schematického dizajnu na základe požiadaviek formulovaných zákazníkmi, dodávateľmi a špecialistami jednotlivých oddelení, za účelom splnenia noriem a kvalitatívnych parametrov finálneho produktu
- Výber príslušných elektronických komponentov
- Simulácie obvodov (PSpice)
- Príprava technickej dokumentácie (napríklad schémy elektrických obvodov, špecifikácie, modely objektov)
- Príprava test špecifikácií na vykonanie praktických overovaní, merania EMC a funkčných testov

Flexibilný pracovný čas (8 hodinový úväzok), pevná pracovná doba (Po-Štv 9:15-15:00 a Pia 9:15-12:00) s možnosťou využívania Saldo konta v rozpätí +/- 35 hodín
Valorizácia miezd: ročné navyšovanie miezd v závislosti od výkonu (až do výšky 100% priemerného platu)
Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
Možnosť home office, domáckej práce/telepráce
Bonusové dni voľna naviac, a to v rozsahu 1 až 5 dní v závislosti od výkonu
Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
Príspevok zamestnávateľa na multisport kartu
Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, darčekové poukážky a mnohé iné
Školenia a možnosti rozvoja zamestnancov
Príspevok na jazykové vzdelávanie
Príspevok pri narodení dieťaťa, na svadbu, pri príležitosti životného jubilea
Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
Teambildingové aktivity
Možnosť kariérneho rastu

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické inžinierstvo, Počítačové inžinierstvo alebo porovnateľná oblasť

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 3 roky v oblasti elektrotechnického inžinierstva alebo počítačového inžinierstva

- Skúsenosti v uvedených oblastiach sú podmienkou
- Znalosti v oblasti simulácie obvodov, technológie pohonu, výkonovej elektroniky a EMC sú preferované
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Analytické a logické myslenie

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Richterová
E-mail: poslať životopis