Pridať inzerát

Operátor výrobnej linky

Minebea Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Immopark, Barca, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,9 EUR/hod.(100€ dochádzkový bonus), ďalšie výkonnostné príplatky a príplatky v súlade so Zákonníkom práce
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie montážnych a demontážnych prác
- kompletizovanie
- obsluha výrobnej linky
- dodržiavanie pracovných inštrukcií
- práca v modernej automatizovanej výrobe
- práca 12 hod. zmeny/8 hod. zmeny, víkendy voľné

- práca v čistom prostredí v novopostavenej budove
- práca na nových inovatívnych linkách
- osobný prístup k zamestnancom
- teambuldingove stretnutia (firemná párty)
- možnosť mesačne získať výkonnostné bonusy
- možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Vaše životopisy prosím zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo na HR.kosice@nmb-minebea.com.
Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predošlá skúsenosť práce vo výrobnej spoločnosti výhodou
- skúsenosť na pozícii Operátora v elektrotechnickom priemysle výhodou
- ochota pracovať na pracovné zmeny
- práca v stoji
- nočná práca
- nevyhnutná manuálna zručnosť (drobné súčiastky)

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

K letisku 1637
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis