Pridať inzerát

Asistent psychosomatického centra

Mind&Body s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolenská 36, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: január - marec 2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je manažment klientov centra, práca na recepcii, asistovanie lekárke a iným zamestnancom, objednávanie na termíny, práca s kasou a administratívne činnosti. Podľa vzdelania a skúseností záujemcu uvítame aj zapojenie do ďalších činností centra, napríklad do práce sestry všeobecnej ambulancie, do vykonávania psychofyziologických testov, marketingových činnosíi, nutričného poradenstva, spravovania webovej stránky a ďalších.
Práca je na skrátený úväzok 4-6 hodín denne, podľa dohody a schopností uchádzača. Vhodná aj pre absolventov psychológie ako prax v zdravotníctve.

Príjemný kolektív, ústretový prístup, finančná podpora vzdelávania a rozvíjania schopností v oblastiach záujmu centra

Vzhľadom na vyťaženosť budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady. Kontaktuje nás prosím výhradne e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne odbor zdravotníctvo, psychológia, prírodovedné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Virtuálna registračná pokladnica VRP - Úplný začiatočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o psychológiu a psychosomatiku (ideálne aj skúsenosti a vzdelanie v odbore), veľmi dobré komunikačné zručnosti, ochota, pracovitosť, spoľahlivosť, loajalita, flexibilita, zmysel pre humor.

Mind&Body zdravotné centrum poskytuje nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v odbore všeobecné lekárstvo pre dospelých so zameraním na holistický a psychosomatický prístup, manažment stresu a psychoterapiu. V centre pôsobia tiež psychológovia a ďalší mind-body terapeuti. Klientom ponúkame príjemné prostredie, priateľský prístup, ale hlavne holistický pohľad na zdravie a na duševnú rovnováhu ako dôležitý predpoklad zdravia.
Viac o našom centre na www.mindandbody.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci