Pridať inzerát

DQ developer

MIM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 2 300 EUR/mesiacKonečná mzda môže byť upravená v závislosti od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: 1.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre potreby aktuálnych projektov uvítame vo svojom tíme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude účasť na projektoch v oblastiach:
- Dátová kvalita
- Manažment dát
- Migrácie
- ETL / ELT spracovanie
- Testovanie
- Nasadzovanie v prostredí Talend / SAP

Flexibilný pracovný čas
Atraktívne možnosti vzdelávania a odborného rozvoja v rôznych oblastiach
Príspevok do III. piliera dôchodkového zabezpečenia
3 pracovné dni dovolenky nad rámec zákonnej dovolenky
Firemné štúdium angličtiny
Fyzioterapeut
Pohyblivá pracovná doba / homeworking
Podpora športových a regeneračných aktivít pre našich zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce môže byť Žilina alebo Bratislava.
V prípade záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom príp. anglickom jazyku na adresu: [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
V životopise sú vítané odkazy na predchádzajúce referencie alebo skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MySQL - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
Znalosti Web Services, SOAP/REST API, XMLs, JSONs - Pokročilý
Java programovanie - Základy
Linux - Základy
Nástroje pre Dátový manažment - Mierne pokročilý
Dátové modelovanie - Pokročilý
Kvalita, čistenie DQ, migrácie, analýza...údajov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Schopnosť spolupracovať a pracovať v tíme
Analytické myslenie
Zameranie na detaily
Schopnosť samoštúdia

Doplňujúce informácie / požiadavky k odborným zručnostiam:

• Skúsenosť s vývojom v komplexných nástrojoch pre Dátový manažment ako ( Talend Platform, SAP Data Services, Tibco, Mulesoft, Informatica...)

• Kvalita a čistenie údajov DQ, migrácie údajov, ETL/ELT spracovania, stotožňovania a analýza údajov ( Data profiling )

Výhodou je:
• znalosť produktov Talend Data services Platform, Talend Data Stewardship Console, Talend Data preparation

• Znalosť produktového portfólia SAP Data Services
( DI, DQ ), SAP MDG ( Master Data Governence )

Spoločnosť MIM vstúpila v roku 2000 na slovenský trh s ponukou konzultačných služieb v oblasti IT. Za krátky čas sa vypracovala na uznávanú poradenskú a implementačnú spoločnosť poskytujúcu predovšetkým „back-office“ riešenia pre organizácie verejnej správy na báze technológie SAP. Postupne pribudli kompetencie a skúsenosti z oblastí analýzy a optimalizácie procesov verejnej správy a business intelligence. Viac ako 8 rokov sa MIM venuje manažmentu dát. Svojimi odbornými kapacitami prispieva k tvorbe koncepčných riešení využívania dát pre automatizáciu procesov štátnych organizácií, integráciu informačných systémov verejnej správy a podieľa sa na návrhu, realizácii a rozvoji riešenia podporujúceho koncept „Jedenkrát a dosť“.
V roku 2018 vstúpila spoločnosť MIM do segmentu územných samospráv s vlastným riešením optimalizácie vývozu zmesového komunálneho odpadu (ESONA).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov