Pridať inzerát

Vodič taxi

Miloš Kohút - JoMi CAR

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacCelková výška mzdy závisí od počtu odpracovaných hodín a smien v danom mesiaci.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava osôb zákazníka prevažne Trenčiansky kraj, pomoc pri nakladaní a vykladaní batožiny, starostlivosť o zverené vozidlo, vedenie celkovej spisovej agendy zvereného vozidla a pracovného času, udržiavanie čistoty interiéru vozidla, dodržiavanie predpisov v súlade s pravidlami cestnej premávky, dodržiavanie kódexu spoločnosti, práca s navigáciou

Práca v malej serióznej dopravnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu, ktorá vie ohodnotiť prácu svojich zamestnancov, moderný vozový park, firemný dress code, pomoc pri vybavovaní potrebných dokladov k výkonu práce

Životopis zasielajte na mail adresu: ekonom@jomicar.sk, vybraných uchádzačov budeme následne kontaktovať. Pre bližšie info volajte na Tel.číslo: 0905 271 293 spätne sa Vám ozveme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

3

iniciatívny a kreatívny prístup k práci, logické myslenie, sebadisciplína a zodpovednosť, primerané komunikačné schopnosti, ústretovosť a ochota, čistý register trestov, platné doklady k výkonu práce, ak nemáte, vieme pomôcť s vybavením...

Medzinárodná osobná doprava , medzinárodná autobusová doprava, medzinárodná nákladná preprava vozidlami do 3,5 T, Taxi služba.
Naše web stránky: www.jomicar.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov