Pridať inzerát

C/C++ programátor (iOS, Android)

Mileware, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava IV, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacKonečná mzda je závislá od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na návrhu a analýzach riešení
- vývoj a programovanie aplikácií od GUI po aplikačnú logiku
- údržba a rozširovanie programových častí
- programovanie v Xcode alebo Android Studio

- flexibilný pracovný čas (aj popri štúdiu), poprípade možnosť pracovať
z domu
- prácu na zaujímavých aplikáciách a projektoch
- uplatnenie svojich zručností, príležitosť rozvoja vlastného potenciálu
- odborný a kariérny rast
- v budúcnosti možnosť pracovať na vlastných projektoch
- výhodné platové ohodnotenie
- priateľské pracovné podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť základných programovacích techník
- skúsenosti s C/C++
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- ochota učiť sa nové postupy a technológie
- zodpovednosť
- výhodou je skúsenosť s vývojom aplikácií pre mobilné zariadenia (iOS /
Android), nie je však podmienkou

Mileware, s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom zákazkových aplikácií na mobilných platformách iOS a Android. Vďaka dlhoročnej profesionálnej práci a spokojným klientom je lídrom na trhu s mobilnými aplikáciami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov