Pridať inzerát

Vodič MKD

Milan Kočiš

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce, Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 200 EUR/mesiac+ odmeny do výšky 1000-1500 Eur v závislosti od množstva a druhu vykonaných prepráv
  • Termín nástupu: 6.7.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- možnosť nadštandartného zárobku cca 2000,-€.
- vedenie nákladných motorových vozidiel - návesových súprav nad 12 t.
-preprava tovaru zo Slovenska do Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie, krajín Beneluxu a späť.
- dodržavanie výplatných termínov - pravidelne každy mesiac
- plne vybavený tankovacími kartami a telefonom
- jazdenie podľa nariadenia ES č. 561/2006, dohody AETER a ostatných predpisov.

- motivujúce pracovné podmienky.
- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti
- vlastná jazdná súprava.
- vyplácanie mzdy a cestovných náhrad v presnom termíne.
- moderný vozový park.
- zaškolenie vodičov.
- pravidelné školenia vodičov.

Informácie o výberovom konaní

- možnosť nadštandartného zárobku cca 2000,-€

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča,
- spoľahlivosť, zodpovednosť, orientačné - geografické schopnosti, samostatnosť,
- znalosť jazykov vítaná