Pridať inzerát

Recepčná/recepčný len seriózny záujem

Mikulášska chata s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Demänovská Dolina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 € + príplatok an dopravu, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce
  • Termín nástupu: 01.03.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na recepcii hotela, uvítanie hostí, registrácia hostí, prideľovanie izieb, rezervácia ubytovania, vystavovanie hotel. účtov, hmotná zodpovednosť za zverený tovar, materiál a inventár,
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- vypracovanie ponúk pre klientov
- bezúhonnosť, spoľahlivosť
- len denné smeny

Práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier v horskom hoteli s rodinnou atmosférou a individuálnym prístupom ku klientom. Poskytujeme príplatok na dopravu, možnosť stravovania a zamestnanecké výhody + zľavy pre rodinných príslušníkov

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy s fotkou spolu so žiadosťou na uvedenú e-mailovú adresu, v predmete emailu uveďte : recepčná - hotel Mikulášska chata.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.2.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonomické, humanitné

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadujeme : prax na recepcii min. 2 roky, ovládanie hotelového systému Horec a online rezervačných systémov, aktívna znalosť anglického jazyka, nemecký a poľský jazyk - vítané, práca na PC, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, asertivitu, flexibilitu, lojálnosť, zákaznícky orientovaný prístup a dobrý zdravotný stav .

Mikulášska chata s.r.o. je spoločnosťou, ktorá prevádzkuje horský hotel Mikulášska chata *** priamo pri Vrbickom plese, v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - Jasná, Nízke Tatry - 200 m od vlekov. Má celoročnú prevádzku - klientela je v závislosti od sezóny firemná, športové kluby alebo individuálna. Hotel je členom Heritage Hotels of Europe.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Demänovská Dolina 75
03101 Liptovský Mikuláš

Kontakt