Pridať inzerát

IT Administrator

Mikenopa a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká

  • Práce s nejnovějšími technologiemi.

  • Exotické služební cesty na Maledivy.

Profil pozice a náplň práce

  • Podpora uživatelů na úrovni L1 a L2.

  • Správa Microsoft systémů, které společnosti používají. (Active Directory, DNS, Certificate Authority, Print Server, Active Directory Federation Service, File Servers, Network Policy Server, MS 365).

  • Správa Vmware prostředí.

  • Správa hotelových systémů, které společnosti používají. (Opera, Micros, Material Controls)

  • Správa datových síti (Cisco).

  • Správa firewallu (Fortigate).

  • Kontrola záloh a monitoringu (Veeam, PRTG, Cacti, HostMonitor).

  • Implementace nových projektů.

  • Každodenní komunikace v anglickém jazyce.

Co od Vás potřebujeme

  • Komunikativní dovednosti v angličtině slovem a písmem na úrovní B2.

  • Především samostatnost a spolehlivost.

  • Připravenost pracovat pro hotelové klienty.

  • Příjemné vystupování, osobnost které nechybí elán.

  • Správa Windows Server 2012 R2 a novejší výhodou.

  • Správa Active Directory, DHCP, DNS.

  • Administrátorská úroveň Win 8/10.

  • Správa Office 365.

  • Základní znalost v konfiguraci switchů (Cisco, HP) a Wi-Fi zařízení (Ruckus, Ubiquiti).

Co vám nabízíme

  • Práci v zahraničí.

  • Práci s nejmodernějšími IT technologiemi.

  • Odpovídající finanční ohodnocení.

  • 8 týdnů dovolené

  • Přátelský kolektiv pracovitých lidí.

  • Samostatnou práci.

  • Služební notebook a mobil.

Požadujeme

  • Práci na OSVČ

  • Ochotu a schopnost učit se nové věci

  • Spolehlivost, pečlivost, zákaznický přístup

  • Reprezentativní vystupování

  • Ideální termín nástupu je v září 2021, ale na kvalitního nového kolegu si rádi počkáme i déle

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano