Pridať inzerát

Obchodní zástupce (pro Jihomoravský kraj)

Mike Alpha Consulting, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 Kč/měsíc(nástupní základní plat 35000 Kč, spolu s měsíčními odměnami průměrně 55000 Kč)
  • Termín nástupu: květen 2021

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• starostlivost o zákazníky společnosti, aktivní komunikace
• prodej produktů stávajícím zákazníkům,
• vyjednávaní o cenách, nabídkách, hledání nejvhodnějších řešení,
• navazování nových obchodních kontaktů a vyhledávání obchodních příležitostí,
• poskytování technických a odborných konzultací zákazníkům ohledně nabízeného/poptávaného produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• příjemný tým a zázemí společnosti,
• fixní ohodnocení s měsíčními provizemi z prodeje a zákazníků (spolu průměrně 55000Kč/m.),
• firemní automobil, telefon, notebook,
• stravenkový paušál po zkušební době,
• flexibilní pracovní doba a home office,
• pracovní poměr na dobu 1 roku, prodloužení na dobu neurčitou, případně dále dle domluvy,
• zaměstnanecké slevy na prodávané produkty, občerstvení na pobočkách, firemní akce,

Informace o náboru

Pozici obsazujeme pro našeho klienta, společnost WOODCOTE stavebniny; velkou, stabilní, společensky zodpovědnou společnost s třicetiletou tradicí v oboru stavebních materiálů. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

min 2 roky v oblasti stavebnin

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe v oboru stavebnictví,
• smysl pro obchod, dobrá zákaznická orientace,
• výborné komunikační a vyjednávací dovednosti,
• touha po výsledcích,
• uživatelskou znalost PC pro denní využití,
• řidičský průkaz,
• samostatnost, flexibilitu a odpovědnost,

Poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov | Externé HR
Veríme, že môžete vzlietnuť tak rýchlo a vysoko, ako dokážete roztiahnuť krídla svojich schopností. Záleží nám na priestore pre vaše krídla. Na nálade, práci a pracovnom priestore, na motivácii a angažovanosti. Na efektivite a rovnováhe medzi pracovným a súkromným životom. Vytvárame dlhodobé spojenia a väzby.
Slovensko | Česká republika

Adresa společnosti

Bancíkovej 1/A
821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov