Pridať inzerát

Údržbár

MiF, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nerudova 4039, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacNástupná mzda 1100,-€ + pohyblivá zložka podľa skúseností uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba elektrických, mechanických častí strojov a vyhradených technických zariadení a ručného náradia.
Oprava strojov a zariadení v rozsahu oprávnenia.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek výrobných a nevýrobných oddelení.
Pravidelná preventívna údržba strojov a zariadení.
Správa budov, pozemkov, starostlivosť o vozový park.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Odmeňovanie pri životných jubileách a udalostiach.
Vernostný program.
Firemné akcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike: §22 - samostatný elektrotechnik.
Manuálna zručnosť.
Technická gramotnosť.
Spoľahlivosť.

Spoločnosť MiF, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1996. Zaoberá sa výrobou samolepiacich etikiet a etikiet pre obalový priemysel ako sú celoobvodové etikety na nápoje, zmrštiteľné obaly, čajové prebaly, logistické etikety, fólie atď., výrobou perforovaného papiera, reklamnou tlačou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MiF, s.r.o.
Nerudova 4039
018 41 Dubnica nad Váhom