Pridať inzerát

Pracovník internetového obchodu

MIDINET IT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Krtíš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1 000 EUR/mesiacvariabilná zložka / výkonnostné bonusy / odmeny
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho veselého tímu hľadáme prívetivého, pozitívne naladeného a komunikatívneho kolegu, ktorého nebaví stereotypné zamestnanie, statočne odolá stresujúcim situáciám a ochotne pomôže zákazníkom s výberom produktov, informáciami o objednávke, či postupom pri reklamácii.

Zdokonaľte svoje komunikačné schopnosti a naučte sa pracovať s ľuďmi alebo zúročte skúsenosti a prispejte k zvyšovaniu kvality služieb.

Vašou hlavnou úlohou bude
- komunikácia so zákazníkmi cez email, telefón
- administrácia a vybavovanie objednávok, riešenie reklamácií
- zákaznícka podpora, pomoc pri výbere produktov
- komunikácia v maďarskom a slovenskom jazyku
- podieľanie sa na chode obchodu
- snaha učiť sa nové veci a rozvíjať sa

Vítané sú znalosti marketingu, technické znalosti, skúsenosti.
email: praca@mobilego.sk

- práca v stabilnej spoločnosti
- kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste
- možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti
- zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment

Informácie o výberovom konaní

Poprosím posielať životopis s aktuálnou fotografiou.
Budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet - Pokročilý

- komunikatívnosť
- schopnosť zvládať stres a pracovať pod tlakom
- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť a flexibilita
- praktické myslenie
- chuť neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti

Sme internetový obchod MOBILEGO so širokým sortimentom príslušenstva pre mobilné telefóny, smart produkty, elektro a pod.

Postupným vývojom našich online služieb, ktoré permanentne vyžadoval trh, sme prispôsobovali naše služby. Ponúkame aktuálny prehľad dostupnosti tovaru a expresné doručenie. V roku 2014 sme inovovali naše e-commerce služby, aby sme posilnili našu pozíciu na trhu. A neustále zlepšujeme inováciou kvalitu nami ponúkaných služieb a tovaru.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Venevská 27
99001 Veľký Krtíš