Pridať inzerát

Nábytkový stolár, montážnik nábytku

MIDIN, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Lovčice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacmzda bude dohodnutá podľa stupňa schopnosti uchádzača samostatne pracovať na výrobe nábytku, alebo pri jeho montáži (zručnosť, predstavivosť, samostatnosť a pod.)
  • Termín nástupu: po 25.5.2021 kedykoľvek
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba nábytku na mieru - rezanie materiálu (LDTD), nanášanie hrany(ABS), lamelovanie,
frézovanie, kolíkovanie, kompletáž nábytku z hotových dielcov, montáž kovaní (výsuvy, pánty, koše, úchytky, zafrézovacie profily..atď), montáž hotového nábytku u zákazníka

prémie, spoločné spoločenské posedenia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár, drevár, výrobca nábytku, monážnik nábytku

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

zručnosť, samostatnosť, praktické technické znalosti

výroba nábytku a interiérových doplnkov

Adresa spoločnosti

Trnavská 15
919 27 Dolné Lovčice