Práca SME SME.sk
Pridať inzerát

Csoportvezető

Miczo Kft.

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Németország (Az állás utazást igényel)
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 950 EUR/hónap
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, a Miczo Kft. nyugat-európai, elsősorban németországi karbantartási és szerelési projektek lebonyolításához keres csoportvezetői munkakörbe kollégákat 4-20 fős csapatok vezetésére.

Főbb ellátandó feladatok:

-Projekt dokumentációk vezetése
-Munkafolyamatok irányítása, munkaszervezés
-Kapcsolattartás a megbízókkal
-Kisebb létszámú projektek esetében adott lakatos/csőszerelői/hegesztési munka végzése, nagyobb létszámú csoportok esetében koordináció

Egyéb béren kívüli juttatások

-Céges gépjármű
-Céges mobiltelefon
-Térítésmentes szállás, illetve utazás
-Garantált havi nettó 3000 € bérezés
-5 hetente egy hét szabadság biztosítása
-Változó helyszíneken, sokszínű projektek végzése
-Előrelépési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor küldje el nekünk magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát elérhetősége megjelölésével az info@miczokft.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Építőipar

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2) vagy Magyar nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

5

Készségek és személyes tulajdonságok

-Megbízhatóság
-Rugalmasság
-Önálló munkavégzés
-Vezetői képesség
-Jó kommunikációs készség
-Legalább 5 éves lakatos/csőszerelői/hegesztési tapasztalat
-Középszintű német vagy angol nyelvtudás
-Középszintű magyar nyelvtudás
-„B“ kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Inzerujúca firma: krátka história firmy Miczo Kft.

Miczo Kft.sa v posledných rokoch stala úspešnou európskou spoločnosťou v celoeurópskom meradle ktorá ponúka svoje služby a znalosti pre rôzne odvetvia priemyslu ako sú cementárne elektrárne pre ktoré vykonáva činnosti spojené z montážou oceľových konštrukcií výrobných liniek strojov a pod.
Vždy kladieme dôraz na výber našich zamestnancov ohľadom na ich profesionalitu.
Naši zamestnanci pôsobia viac ako 10 rokov na rôznych pozíciách a majú bohaté skúsenosti ohľadom montáže kotlov potrubí pre cementárne a montážou oceľových konštrukcií.

A cég címe

Miczo Kft.
Szent Borbála út 29/a
2800 Tatabánya
Magyarország