Pridať inzerát

Operátor výroby

MICROWELL spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šaľa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 300 EUR/mesiacHrubá mzda sa skladá z fixnej časti a prémiovej zložky. Konečná suma závisí od skúseností a schopností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba bazénových odvlhčovačov a tepelných čerpadiel,
- mechanická príprava vyrábaných výrobkov a komponentov,
- nejedná sa o pásovú výrobu, primárnou úlohou bude mechanicky skladať spolu diely ako plechy, vŕtať a šroubovať baterkovou šroubovačkou, nitovať, strihať izoláciu a nalepovať, baliť produkty do kartónu.

Nejedná sa o pracovnú pozíciu za pásom, ale o kreatívnu konštrukčnú prácu. Výrobky sa exportujú do 30 krajín sveta. Hľadáme človeka, ktorý má záujem rásť po odbornej aj profesionálnej stránke.
Ponúkame Vám:
- stabilné a dlhodobé zamestnanie,
- nadštandardné platové podmienky,
- možnosť odborného vzdelávania a rastu,
- otvorenosť k inovatívnym riešeniam,
- budete súčasťou 8 členného kolektívu,
- pracovná doba 7:30 - 15:30 (sobota, nedeľa voľné)
- mesto výkonu práce je výrobná hala Microwell, Diakovská cesta 7321,
- z uvedenej pozície je možný postup na technika - chladiara. V prípade záujmu a ochoty zo strany budúceho zamestnanca, je možné získať oprávnenie na narábanie s F-plynmi,
- možný postup na pozíciu servisného technika, čo by zahrňovalo montáž a servis hotových zariadení u zákazníkov

Do profesijného životopisu uveďte čo najviac informácií o sebe, Vašej odbornej praxi, pracovných skúsenostiach súvisiacich s danou oblasťou a zašlite spolu so žiadosťou na uvedený e-mail.
Zo zaslaných žiadostí vyberieme vhodných kandidátov, ktorí budú prizvaní telefonicky a e-mailom na vstupný pohovor do I. kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- mechanická zručnosť - práca s batériovou šroubovačkou, nitovačkou,
- zodpovednosť,
- poctivosť,
- oprávnenie na narábanie s F-plynmi výhodou,
- precíznosť v skladaní komponentov, zmysel pre celkovú kontrolu vyrábaného výrobku

Spoločnosť MICROWELL, spol. s r.o. od roku 1992 úspešne pôsobí na slovenskom a českom trhu v oblasti priemyselného merania a TZB (klimatizácia, vzduchotechnika, odvlhčovanie). Zamestnávame 50 interných zamestnancov v hlavnom pracovnom pomere a podľa potreby spolupracujeme s externými firmami v oblasti realizácie.
Spoločnosť má zavedený a udržiavaný Integrovaný systém manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov