Pridať inzerát

Projektant/Technický administrátor

MicroStep, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánske
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacMzda v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý rád komunikuje s obchodnými partnermi a dodávateľmi, dokáže sa dohovoriť anglicky a má technické myslenie. Našiel/našla si sa v tom? Pošli nám životopis. Čakajú ťa príjemní kolegovia a výnimočné výzvy.

Čo bude tvoja náplň práce?
- návrh prípadne úprava dispozičných riešení CNC pracovísk (layoutov) s ohľadom na podmienky zákazky (podklady od zákazníka, mechanické vyhotovenie stroja, technologické obmedzenia a pod.) v programe AutoCAD/Draftsight
- príprava energetických požiadaviek a ich poslanie zákazníkovi
- komunikácia so zákazníkom, dodávateľmi a jednotlivými oddeleniami spoločnosti
- objednávanie technológií potrebných pre realizáciu projektov
- technická podpora pre oddelenia spoločnosti, predovšetkým pre projektové oddelenie, marketing, obchodné a servisné oddelenie
- riešenie vzniknutých problémov, hľadanie niekedy aj neštandardných inovatívnych riešení
- riešenie reklamácií a komunikácia s dodávateľmi alebo s výrobou pri odstraňovaní nedostatkov
- administratívna činnosť a zápisy zo stretnutí k jednotlivým projektom.

- kariérny/odborný rast
- budeš takmer denne používať angličtinu (prípadne iný jazyk, ak ovládaš)
- môžeš využiť prácu z domu
- 2 dni sick days
- ponúkame ti flexibilnú pracovnú dobu
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických výsledkov firmy
- každoročne prehodnocujeme výšku mzdy
- výber z ďalších firemných benefitov - Multisportkarta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru
- vieme sa aj spolu zabaviť na firemných večierkoch

a v neposlednom rade Ti ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou, v roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka.

Prosím, vaše životopisy posielajte v slovenskom a anglickom jazyku. Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

- technické myslenie
- proklientsky prístup
- anglický jazyk je podmienka
- asertivita, v prípade potreby schopnosť vytvárať tlak na jednotlivé oddelenia s cieľom stihnúť stanovené termíny
- VŠ/SŠ technického smeru je podmienka
- platné osvedčenie o elektrotech. spôsobilosti je výhoda
- znalosť čítania technických výkresov je výhoda
- pokročilá znalosť v kresliacich technických programoch (ideálne AutoCAD – 2D) je podmienka

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov