Technológ rezania/Product application engineer - Partizánske

MicroStep, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánske
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 400 EUR/mesiacNastavenie mzdových podmienok závisí od pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* káblovanie – elektrické zapájanie CNC laserových strojov a oživenie stroja
* inštalácia a odovzdanie stroja u zákazníka
* rezanie rôznymi technológiami, predovšetkým laserom (zaškolíme ťa)
* realizácia školení pre zákazníkov a obchodných partnerov v zahraničí (ale aj na Slovensku)
* diagnostikovanie a odstraňovanie porúch buď formou diaľkovej podpory alebo priamym zásahom u zákazníkov-nepravidelné služobné cesty do zahraničia a služobné cesty aj v rámci Slovenska

Máš možnosť vycestovať na služobnú cestu aj do zaujímavých exotických destinácií po celom svete.
Máš možnosť rozšíriť svoju odbornosť o technológie.
Pracovná doba 6:00-14:30.
2 dni sick days počas roka.
Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
Možnosť získať mesačné výkonnostné prémie (v priemere 5% z hrubej mzdy).
Možnosť získať koncoročné odmeny.
Výber z ďalších firemných benefitov- Multisportkarta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru.
Radi ťa uvidíme aj na našich pravidelných teambuildingoch!

A v neposlednom rade Ti ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou. V roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka.

Prosím, vaše životopisy posielajte v slovenskom jazyku. Ceníme si všetky vaše reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* min. 5 rokov praxe
* elektrotechnické vzdelanie SŠ/VŠ je podmienkou
* elektrotechnické osvedčenie min. § 22 je podmienkou
* nevyhnutná znalosť anglického jazyka (prípadne iného jazyka)
* schopnosť komunikovať so zákazníkmi a partnermi, kladieme dôraz na príjemnú komunikáciu a ústretovosť voči zákazníkom
* časová flexibilita pri riešení služobných ciest
* spoľahlivosť a samostatnosť
* technická a manuálna zručnosť
* určite ti uľahčí prácu schopnosť porozumieť technickej výkresovej dokumentácii a technickým normám

Firma MicroStep, spol. s r.o. je výrobcom a dodávateľom CNC strojov na delenie materiálov plazmou, laserom, autogénom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom. Popri mechanike strojov vyvíja a dodáva pokročilé riadiace systémy pre obrábacie stroje a vlastný CAM softvér so špecializovanými modulmi pre konkrétne obrábacie aplikácie.

Prostredníctvom siete autorizovaných predajcov a dcérskych spoločností má firma zastúpenie v 54 krajinách sveta s vyše 95% podielom produkcie určeným na export. Rezacie stroje MicroStep pracujú popri domovskej SR a takmer všetkých európskych krajinách v USA, Kanade, Rusku, Juhoafrickej republike, Brazílii, krajinách Blízkeho východu, Indii, Číne, Vietname či Južnej Kórei. V oblasti plazmového rezania pod uhlom patrí firma medzi najväčších svetových výrobcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 158
831 04 Bratislava