Pridať inzerát

Tímlíder technického oddelenia

Microflor SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Lopašov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tímlíder technického oddelenia je zodpovedný za organizáciu a údržbu technického úseku.
Hlavnou náplňou práce bude:

• Denné riadenie, vedenie a motivácia tímu údržby /3 technici/
• Podieľanie sa priamo na praktických úlohách spolu s tímom
• Hľadanie zlepšovacích návrhov a zavádzanie ich do praxe
• Zodpovednosť za zdravie, bezpečnosť a ergonómiu v danom úseku
• Vedenie a monitorovanie technických opráv a údržby (interní a externí technici)
• Organizovanie preventívnych technických kontrol
• Zúčastňovanie sa týždenných servisov
• Zodpovednosť za používanie softvéru údržby
• Komunikovanie a definovanie technických priorít s manažérmi
• Nákup technického materiálu, sledovanie skladových zásob

- Príjemné, tiché a čisté pracovné prostredie
• Priateľská firemná kultúra
• Možnosť uplatniť svoje skúsenosti v rastúcej spoločnosti
• Udržateľná rovnováha medzi pracovným a súkromným životom vďaka špecifickému pracovnému prostrediu

Svoj životopis zasieľajte v slovenskom jazyku. Budeme kontaktovať len vhodných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2022 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

5

• Technické zručnosti (mechanické, elektrické, preventívna údržba, zariadenie)
• Prehľad súvisiacej legislatívy
• Organizačné skúsenosti
• Komunikačné schopnosti
• Anglický jazyk - nevyhnutnosťou
• Elektrotechnická spôsobilosť §21

Spoločnosť Microflor SK v Dolnom Lopašove pri Piešťanoch sa zaoberá rozmnožovaním orchideí v laboratórnych podmienkach. Patrí do skupiny Flore v Belgicku, ktorá je expertom vo výskume a pestovaní orchideí a ďalších rastlín už viac ako 30 rokov. Všetky aktivity skupiny sa vyznačujú vysokým rešpektom voči zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom. Všetko čo robíme; robíme s láskou a rešpektom voči našim zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom.
Rešpekt, inovácie a zameranie na výsledok sú kľúčovými hodnotami skupiny Microflor ako aj slovenského závodu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov