Práca v rastových komorách-množenie orchideí - Dolný Lopašov

Microflor SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Lopašov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 756 - 1 000 EUR/mesiac- uvedená minimálna základná mzda sa navyšuje o dochádzkový bonus, príspevok na dopravu a výkonnostný bonus
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Microflor SK je nadnárodná spoločnosť s 13 ročnou tradíciou na Slovensku, v obci Dolný Lopašov. Nájdete u nás stabilitu, dlhodobú pracovnú perspektívu, čisté a príjemné pracovné prostredie. Pracujeme len v jednozmennej prevádzke pretože vieme, že dostatočný priestor na osobný život a starostlivosť o rodinu sú dôležitou súčasťou celkovej spokojnosti našich zamestnancov.

Na naše oddelenie rastových komôr hľadáme novú kolegyňu.
Na svojom pracovisku budete:
- zabezpečovať uskladnenie rastlín do regálov za pomoci rebríka
- vizuálne kontrolovať stav rastlín
- vykonávať pomocné obslužné práce podľa pokynov nadriadenej
- denne v pohybe

Ponúkame Vám:
• Prácu na trvalý pracovný pomer
• Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• Prácu v jednozmennej prevádzke (Pondelok-Piatok) od 7:00 do 15:30
• Príjemný kolektív a množstvo zamestnaneckých benefitov

• zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• dochádzkový bonus 2,80 eur deň, výkonnostný bonus podľa efektivity
- príspevok na dopravu od 2 Eur/deň
• polročný a koncoročný bonus až do výšky 400 Eur/rok, každoročná valorizácia miezd
• nepeňažné darčeky a kupóny na konci roka
• obedy za 0,83 eur (80% z ceny obedov platí zamestnávateľ)
• zabezpečený pitný režim a káva
• team building aktivity - Letná party, Vianočný večierok, Turistika, Kultúrne podujatia,
atď.
• pitný režim, káva, zabezpečenie pracovného odevu a jeho pranie

Na pracovnú ponuku prosím reagujte zaslaním životopisu. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 63 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

operátor výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- precíznosť
- trpezlivosť
- dobrá fyzická zdatnosť
- telesný vzrast stredne vysoký až vysoký
- ochota pracovať nadčas

Spoločnosť Microflor SK v Dolnom Lopašove pri Piešťanoch sa zaoberá rozmnožovaním orchideí v laboratórnych podmienkach. Patrí do skupiny Flore v Belgicku, ktorá je expertom vo výskume a pestovaní orchideí a ďalších rastlín už viac ako 30 rokov. Všetky aktivity skupiny sa vyznačujú vysokým rešpektom voči zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom. Všetko čo robíme; robíme s láskou a rešpektom voči našim zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom.
Rešpekt, inovácie a zameranie na výsledok sú kľúčovými hodnotami skupiny Microflor ako aj slovenského závodu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Kocúrová
Tel.: +421908654409
E-mail: poslať životopis