Pridať inzerát

Infor LN špecialista

MICHATEK, k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiac+ 20% prémie
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a ďalší vývoj existujúceho ERP systému Infor LN v spolupráci s ďalšími členmi ERP tímu,
- dokumentácia a eliminácia systémových chýb v spolupráci s jednotlivými oddeleniami a výrobcami softvéru,
- stanovenie potrieb, testovanie a implementácia optimalizácií do systému v spolupráci s inými oddeleniami, ERP tímom a výrobcami softvéru,
- účasť na implementácii aktualizácií a zmien podľa potrieb firmy,
- organizácia a implementácia testov integrácie systému,
- dokumentácia procesov a tvorba pracovných postupov.

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie,
- moderné fitness centrum pre zamestnancov priamo vo firme, masáže,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a ďalšie benefity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vhodných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. 3 ročná prax na podobnej pozícií a skúseností s ERP systémami,
- prax so systémom ERP Infor LN je veľkou výhodou,
- komunikácia v nemeckom jazyku na dennej báze,
- dobré riadiace, silné organizačné a prezentačné schopnosti,
- spoľahlivosť, inovatívnosť, schopnosť hľadať riešenia,
- všeobecné znalosti z oblasti logistiky a výroby sú vítané,
- odolnosť voči stresu

Michatek, k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov. Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/michatek.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselný park 1
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ružena Cingeľová Galanová
Tel.: +421566819111
E-mail: poslať životopis