Staň sa obchodným manažérom! Spoj vzdelávanie a prácu v exkluzívnom projekte, už od začiatku zarábaj nadštandardne a získaj prax a skúsenosti!

Michal Trnka

  • Miesto práce: Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 4 000 EUR/mesiacPlat sa skláda z fixnej zložky (štipendia), variabilnej zložky a kvartálnych bonusov. Platové rozpätie závisí od skúseností a seniority uchádzačov.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkaná práca je v rámci 6 mesačného rozvojového programu a po jeho úspešnom absolvovaní sa nastupuje na jednu z vybraných vhodných pozícií. Plánujú sa otvárať nové agentúry a z toho dôvodu spúšťame nový pracovno - vzdelávací projekt do ktorého hľadáme vhodných kandidátov. Kandidáti sa zapoja do projektu na konci ktorého by z nich mali byť úspešní manažéri, prípadne prejdu na iný typ pozície.

Náplň práce:
• Najdôležitejšou súčasťou je intenzívne zaškolenie
• Absolvovanie vzdelávania, elearningu, testov
• Aktívna účasť na školeniach, poradách a mítingoch
• Aktívna spoluúčasť na telefonickej, emailovej komunikácií s obchodnými partnermi
• Práca s databázou klientov
• Komplexná podpora pri obchodných stretnutiach, odbornej a administratívnej činnosti nadriadeného.
• Aktívna účasť pri dojednávaní a uzatváraní obchodných stretnutí
• Aktívne zapájanie sa a zaúčanie pri práci na klientskom oddelení
• Získavanie praxe pri práci s klientelou
• Spravovať marketingové kampane cielené na klientov
• Denný reportigny, ľahká administratíva

• Stanete sa súčasťou mladého a dynamického tímu
• Vhodné pre ľudí bez skúseností - pomôžeme vám naštartovať kariéru
• Kombinácia vzdelávania a práce
• Vzdelávanie na profesionálnej úrovni hradené spoločnosťou
• Získavania pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovania kariéry
• Fixný príjem hneď od nástupu
• Flexibilný pracovný čas - vy si nastavíte koľko a kedy budete pracovať
• Nadštandardný príjem a stabilné zázemie
• Kvartálne a ročné platové bonusy
• Možnosť kariérneho rastu
• Možnosť získať financie na podporu vlastného biznisu
• Dlhodobá a stabilná práca (pokračuje aj po skončení projektu, na dobu neurčitú).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Asertivita - Pokročilý
Spoľahlivosť - Pokročilý
Jednanie s klientami - Základy
Zodpovednosť - Pokročilý
Flexibilita - Pokročilý
Sociálne siete - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladého dynamického človeka, ktorý sa chce posúvať vpred, má ambície, chce niečo dosiahnuť a slušne zarábať.

Očakávame:
Spoľahlivosť,
komunikatívnosť,
dobré komunikačné schopnosti sú vítané,
zodpovednosť,
flexibilita a pozitívny prístup k práci,
ochota učiť sa novým veciam,
práca v tíme,
snaha dosahovať a napĺňať požadované výsledky.

Spolupracujeme na základe mandátnej zmluvy so spoločnosťou Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.. Našou hlavnou úlohou je vyhľadávanie vhodných kandidátov na pozície konzultantov, asistentov a manažérske pozície s kompletným etablovaním, zaškolením a začlenením do štruktúry. Hlavná oblasť pôsobenia je finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia.