Pridať inzerát

Asistent/ka na klientskom oddelení FIX od 1100€ + bonusy

Michal Trnka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacodmeny, bonusy, prémie
  • Termín nástupu: 30.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kancelárie ktorá spolupracuje s najsilnejším partnerom na trhu hľadáme nových kolegov a kolegyne, pre ktorých nebude problém presadiť aj svoje vlastné nápady, komunikovať s dlhodobými partnermi, zvládať ľahkú administratívu a absolvovať pravidelné školenia, ktoré sú hradené spoločnosťou. Preferujeme aktívneho, samostatného a kreatívneho človeka.

Náplňou práce bude:
- postupné začlenenie sa do chodu kancelárie
- absolvovanie pravidelných školení, ktoré sú hradené našou spoločnosťou a v rámci pracovného času,
- poskytovanie aktuálnych informácií o aktuálnych zmenách našim klientom
- telefonická, emailová a listová komunikácia s existujúcou a potencionálnou klientelou našej spoločnosti
- komplexná podpora pre manažéra
- analýza a záznam problémov existujúcich klientov spoločnosti a presadzovanie vlastných návrhov a riešení
- práca s internou databázou a systémom
- digitalizácia databázy klientov a dopĺňanie údajov
- spravovať marketingové kampane cielené na klientov
- denný reportigny, ľahká administratíva
- absolvovanie osobných stretnutí spoločne s príslušným manažérom
- budovanie vzťahov, partnerstiev na osobných stretnutiach
priamo v našej spoločnosti

- Práca v mladom, dynamickom tíme s profesionálnym vedením
- pracovná doba od Po-Pi od 9:00 do 17:30 hod + flexibilný pracovný čas podľa dohody
- vstupné školenie a pravidelné školenia hradené firmou
- získavania pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť
naštartovania kariéry
- pre kandidátov s praxou nadštandardné fixné platové podmienky
- ideálny priestor a podpora pre rozvoj, osobnostný a kariérny rast
- stabilné zázemie s fixnou zložkou platu a možnosť nadštandardného zárobku vo forme bonusov
- garantovaný fixný plat + bonusy + vysoké garantované provízie
- zvýhodnené poistenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- proklientský prístup
- užívateľská znalosť PC
- ochota učiť sa novým veciam, cieľavedomosť,motivácia peniazmi
- sebavzdelávanie
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť a otvorenosť
- chuť posúvať sa vpred

Spolupracujeme na základe mandátnej zmluvy so spoločnosťou Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.. Našou hlavnou úlohou je vyhľadávanie vhodných kandidátov na pozície konzultantov, asistentov a manažérske pozície s kompletným etablovaním, zaškolením a začlenením do štruktúry. Hlavná oblasť pôsobenia je finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Trnka
Tel.: +421902445598
E-mail: poslať životopis