Pridať inzerát

Tesár pokrývač

Michal Birdáč

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac12€ v čistom na hodínu možnosť odpracovať aj 220 h do mesiaca
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odvetravané fasády, krovy, drevené balkóny, altánky

Poskytujeme služobné auto v miestne výkonu práce odvezieme vás z sk a privezieme naspet na služobnej dodávke ubytovanie zdarma neplatíte nič možnosť záloh

Volať môžte na uvedené tel č alebo písať mail dohodnúť si pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Tesár

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Aspoň jeden z partie kedy vedel po Francúzky tak je to veľká výhoda

Naša firma sa zaoberá hlavne stavebnými zákazka i v zahraničí

Adresa spoločnosti

Tatranská 52
974 11 Banská Bystrica