Pridať inzerát

Pracovník elektrickej údržby

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Miba Sinter Slovakia, S.r.o., Dolný Kubín-Mokraď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 950 eur + 15% mesačná variabilná zložka; finálna mzda bude nastavená individuálne s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu elektrickej údržby technicky mysliaceho a spoľahlivého kolegu, ktorého náplňou práce bude:
- vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení (v časti elektro)
- vykonávanie plánovaných opráv strojov a zariadení
- aktívna spolupráca pri industrializačných projektoch
- ohlasovanie potrieb náhradných dielov pre stroje a zariadenia
- zvyšovanie efektívnosti strojov a zariadení
- vykonávanie evidencie a záznamov z opráv strojov a zariadení

- práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a odborného rastu
- stravovanie na pracovisku
- zdravotný program spoločnosti
- zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- ročná valorizácia platov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- stredné alebo učňovské vzdelanie elektrotechnického zamerania
- skúsenosti z oblasti elektrickej údržby strojov
- platné osvedčenie elektrikára (Vyh. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21 - 23)
- ochota neustále sa vzdelávať

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis