Pridať inzerát

Obsluha vstrekolisov / zmenový majster

MI PLASTIK PLUS a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: P. O. Hviezdoslava 21, Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné pracovné činnosti:
- Pravidelná výmena foriem pre lisovanie plastových komponentov.
- Obsluha a zoraďovanie vstrekovacích lisov, manipulátorov, robotov a iných zariadení vo výrobe plastových výrobkov.
- Komplexná starostlivosť o formy, vstrekolisy.
- Údržba a pravidelné čistenie vstrekolisov počas zmeny.
- Nastavovanie a kontrola technologických parametrov na vstrekolisoch.
- Spustenie výroby podľa zadaných technologických parametrov.
- Sledovanie kvality, kontrola prvých vyrobených kusov v spolupráci s kvalitou.
- Riešenie technologických problémov v spolupráci s technológom.
- Optimalizácia pracovných procesov.
- Minimalizovanie prestojov výrobných zariadení.
- Kontinuálne zlepšovanie výrobných procesov, zvyšovanie kvality a znižovanie nákladov vo výrobe.

- Firma rodinného charakteru.
- Ponuka stabilnej pracovnej pozície.
- Možnosť odborného a osobného rozvoja formou školení.
- Práca na moderných zariadeniach v oblasti vstrekovania plastov, robotizácie a automatizácie.
- Variabilná zložka, príplatky za nočnú prácu, za prácu cez víkendy a sviatky.
- Ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov.
- Dochádzkový mesačný bonus 30€.

Zašlite Nám svoj životopis v Slovenskom alebo Anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske alebo odborné technické vzdelanie.

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti so vstrekolismy Engel, Haitian, Negri Bossi, Zhafir sú výhodou.
Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita.
Znalosť technologických postupov a zoraďovačských prác vo firme s výrobou plastov.
Technické znalosti plastovej výroby (skúsenosti s ovládaním a nastavením vstrekolisov, výmenou foriem)

Firma MI PLASTIK PLUS a.s, je rodinnou spoločnosťou, ktorá vznikla v roku 1990. Zaoberáme sa výrobou plastových výrobkov na zákazku, ktoré spracovávame na kvalitných lisovacích strojoch.

V Našom závode nájdete stroje od 28 do 600 ton uzatváracej sily od lídrov na trhu akými sú Engel či Haitian, ktoré umožňujú vyrábať rôzne technické výlisky pre strojársky, automobilový, elektrotechnický a textilný priemysel, ako aj spotrebné výlisky pre potravinársky priemysel. Moderné technológie a profesionálne vybavené laboratórium na meranie a kontrolu kvality.

Ak hľadáš výzvy a chceš rásť v oblasti technológií, automatizácie, robotizácie
Pridaj sa k Nám do rodiny.

Adresa spoločnosti

P. O. Hviezdoslava 21
07101 Michalovce