Pridať inzerát

Servisný technik

MI&JA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda + osobné ohodnotenie platí len na skúšobnú dobu. Mzdové podmienky sa po uplynutí skúšobnej doby prehodnocujú.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis plynových kotlov, servis ostatných plynových zariadení, vykonávanie revízií, kontrola úniku plynu v bytoch či domoch.

Životopis zasielajte na mail, alebo nás kontaktujte telefonicky na t.č. 0908 935 476.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie voči zákazníkom, ochota pracovať a učiť sa.

Hlavnou činnosťou firmy je montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba, odborné prehliadky a skúšky plynových zariadení. Realizácia kúrenia a plynových prípojok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MI&JA, s.r.o.
Š. Moyzesa 1006/7
960 01 Zvolen