Pridať inzerát

Technik údržby RIS

MH Teplárenský holding, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacZverejňujeme priemerný mesačný plat.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu RIS hľadáme nového kolegu s technickým myslením a záujmom o automatizáciu.
Úlohou nového kolegu by bolo:
- viesť dokumentáciu zásahov a vykonávať nastavenia prvkov riadiacich informačných systémov (RIS),
- odstraňovať poruchy a riešiť výpadky komunikácie jednotlivých prvkov RIS,
- analyzovať výpadky komunikácie jednotlivých prvkov RIS,
- špecifikovať náhradné diely pre RIS, analyzovať potreby a vytvárať nevyhnutné zásoby pre zabezpečenie bezporuchového chodu oddelenia RIS,
- vykonávať profylaktické kontroly na OST a šachtách,
- pripraviť protokoly z profylaktických kontrol na OST a šachtách,
- nastavovať parametre prvkov RIS a technológie podieľajúcej sa na zabezpečení kvality dodávky ÚK a TÚV,
- nastaviť zariadenia cez vzdialený prístup na jednotlivé prvky RIS,
- lokalizovať a odstraňovať poruchy na komunikačných kábloch patriacich spoločnosti,
- udržiavať a monitorovať alarmové systémy BTV (bez kanálových tepelných vedení),
- vykonávať činnosti spojené so zabezpečením objednávania materiálu a služieb,
- riešiť reklamácie týkajúce sa nastavených parametrov a kvality dodávky tepla a TÚV,
- posudzovať projektové dokumentácie opráv OST a projektové dokumentácie nových OST,
- odstraňovať nezhody zistené pri interných a externých kontrolách a auditoch,
- programovať Desigo PXC od Siemens,
- robiť nastavenia v SW ProCop,
- vypomáhať s elektro a MaR na zdrojoch tepla
- spolupracovať s tímom Merania a odpočtov.

Zdravotné benefity
Benefity k dôchodku
Benefity na pracovisku reps. Benefity pre pracovné tímy
Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
Platové a finančné benefity
Technické vybavenie zamestnancov.
Profesionálny a osobný rozvoj.

Informácie o výberovom konaní

- technické znalosti z výroby a prenosu tepla sú vítané
- znalosti v oblasti elektro a MaR sú nutnosťou
- skúšky spôsobilosti práce na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky 508/2009 (platí pre absolventa, inak §22 vyhlášky 508/2009) – možnosť zvyšovania elektrotechnickej spôsobilosti.
- znalosť nastavovania frekvenčných meničov, elektro pohonov, čerpadiel je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- tímovosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- analytické myslenie

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov