Pridať inzerát

IT kontroller

MH Teplárenský holding, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám profesionála skúseného v oblasti prípravy rozpočtov a forecastov, ktorý robí svoju prácu s radosťou a zároveň má rád výzvy a chce prinášať nové riešenia.
Jeho úlohou bude:
- evidencia nákupov, nákladov a investícií v oblasti IT,
- príprava plánov, budgetu a reporting IT OpEx, IT CapEx
- komunikácia s úsekom financií, nákupu a IT biznis partnermi v jednotlivých závodoch nášho holdingu,
- príprava finančných analýz a biznis vstupov ako podkladov pre biznis rozhodnutia,
- alokácia nákladov na jednotlivé nákladové strediská, zavedenie katalógu služieb,
- spracovanie objednávok v SAP a faktúr,
- participácia na zaujímavých projektoch holdingu.
Miesto výkonu práce - Bratislava alebo Trnava.

Zdravotné benefity
Benefity k dôchodku
Benefity na pracovisku resp. Benefity pre pracovné tímy
Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
Platové a finančné benefity
Technické vybavenie zamestnancov.
Profesionálny a osobný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, IT

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Hľadáme "profíka" so skúsenosťami, ktorý chce na sebe ďalej pracovať.
- Hľadáme človeka, ktorý k nám do tímu zapadne ľudsky.
- Hľadáme človeka, ktorý má prehľad vo finančnej a ekonomickej oblasti, má analytické zručnosti a myslenie, a ovláda MS Excel na expertnej úrovni.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov