Pridať inzerát

Biznis partner pre ľudské zdroje

MH Teplárenský holding, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám profesionála skúseného v oblasti ľudských zdrojov, ktorý má ľudský prístup, robí svoju prácu s radosťou a zároveň má rád výzvy a chce prinášať nové riešenia.
Jeho úlohou bude:
- Implementácia HR stratégie do zvereného závodu,
- Vystupovať ako prostredník medzi prideleným závodom a príslušným úsekom v špecifických aspektoch daného úseku týkajúcich sa: náboru zamestnancov, odmeňovania a benefitov, pracovno-právnych záležitostí, internej komunikácie a pod. (to je HR),
- Poskytovať poradenstvo manažérom aj zamestnancom závodu v otázkach HR, odporúčať vhodné rozhodnutia alebo postup,
- Participovať na návrhu, tvorbe a aktualizácii HR smerníc a štandardov a uvádzať ich do života,
- Zastrešiť proces náboru zamestnancov, participovať na zavedení konkurencieschopného a spravodlivého systému odmeňovania a zamestnaneckých výhod, prichádzať s novými nápadmi na benefity pre zamestnancov,
- Analyzovať tréningové potreby zamestnancov a zabezpečiť interné školenia, vyhľadávať a komunikovať s poskytovateľmi školení pre organizáciu externých školení, kľúčovo povinných, zákonných pre pridelený závod,
- Participovať na zaujímavých HR projektoch, ktoré budú pridanou hodnotou pre závod, aj pre celú našu spoločnosť,
- Prezentovať závod, prípadne celý holding v komunikácii s akademickou obcou, príslušnou municipalitou, ako aj ostatnými spoločnosťami v danom regióne za účelom získania novej pracovnej sily, budovania povedomia zamestnaneckej značky MHTH.
- Podľa potreby pripraviť reporty a analýzy.

Zdravotné benefity
Benefity k dôchodku
Benefity na pracovisku resp. Benefity pre pracovné tímy
Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
Platové a finančné benefity
Technické vybavenie zamestnancov.
Profesionálny a osobný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ľudské zdroje, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- Hľadáme "profíka" so skúsenosťami, ktorý chce na seba ďalej pracovať, ktorý sa nezľakne toho, že sme štátna a.s. a že sme v procese transformácie.
- Hľadáme človeka, ktorý k nám do tímu zapadne ľudsky.
- Hľadáme človeka, ktorý má príjemné vystupovanie, je samostatný a zodpovedný.
- Človeka, ktorý chce priložiť ruku k dielu a participovať na zavádzaní nových trendov v oblasti HR.
- Skúsenosti z výrobnej firmy sú výhodou, nie podmienkou. Dôležitá je chuť pracovať v tejto sfére.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov