Pridať inzerát

Špecialista životného prostredia

MH Teplárenský holding, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám zodpovedného človeka so zmyslom pre detail, ktorého úlohou bude najmä:
- zabezpečiť činnosti v oblasti ochrany životného prostredia, emisií, vodného a odpadového hospodárstva, chemickej legislatívy, integrovanej prevencie a kontroly znečisťovania, ochrany prírody a krajiny, ochrany pred hlukom, a tvorí príslušnú dokumentáciu riadenia,
- zabezpečiť povolenia potrebné k činnosti prevádzok,
- viesť legislatívou predpísané evidencie a spracovávať hlásenia orgánom štátnej správy stanovené legislatívou,
- vykonávať pravidelné kontroly, vypracovávať zápisy o zistených nedostatkoch, vrátane návrhov na ich odstránenie a vyjadrovať sa k projektovým dokumentáciám z pohľadu vplyvov na životné prostredie,
- spracovávať reporty, štatistické preklady, výkazy a hlásenia,
- participovať na zaujímavých projektov v oblasti ochrany životného prostredia v rámci holdingu a prinášať nápady a riešenia v tejto oblasti.

Zdravotné benefity
Benefity k dôchodku
Benefity na pracovisku resp. Benefity pre pracovné tímy
Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
Platové a finančné benefity
Technické vybavenie zamestnancov.
Profesionálny a osobný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Environmentalistika, ochrana životného prostredia, tepelná energetika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nový kolega alebo kolegyňa by mal byť zodpovedný, samostatný a flexibilný.
- Presnosť a precíznosť sú pre nás podmienkou.
- Ochotný učiť sa nové veci a mať príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti.
- Byť tvorivý a zároveň schopný myslieť konštruktívne a analyticky.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov