Pridať inzerát

Koordinátor personalistky a miezd

MH Teplárenský holding, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody medzi kandidátom a zamestnávateľom.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora na úseku ľudských zdrojov. Riešenie požiadaviek smerovaných na oddelenie ľudských zdrojov. Súčinnosť pri analýze HR procesov a aktívna účasť na príprave návrhov na ich štandardizáciu a automatizáciu
• Realizácia a biznis vlastníctvo niektorých vybraných procesov (stravné, cestovné príkazy)
• Zaznamenávanie a aktualizácia údajov v informačných systémoch (Softip, Happy HR, dochádzkový systém RON)
• Príprava pravidelných reportov a prehľadov z informačných systémov
• Príprava ad-hoc správ alebo prehľadov podľa požiadaviek, získavanie informácií a ich sumarizácia do prebiehajúcich projektov
• Administratívne činnosti a vypracovávanie rôznych typov štandardných a menej štandardných dokumentov

Zdravotné benefity
Benefity k dôchodku
Benefity na pracovisku resp. Benefity pre pracovné tímy
Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
Platové a finančné benefity
Technické vybavenie zamestnancov.
Profesionálny a osobný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, ľudské zdroje

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

• Skúsenosť v odbore personalistika a mzdy min. 5 rokov
• Znalosť Zákonníka práce a právnych predpisov v oblasti personalistiky a miezd
• Nadšenie pre prácu v oblasti personalistika a mzdy precíznosť, flexibilita, cieľavedomosť, odvaha robiť nové veci, záujem získavať nové informácie a skúsenosti, schopnosť spájať informácie a vidieť súvislosti z viacerých oblastí HR
• Záujem o prácu s tabuľkami, číslami, reportami, prácu analytického charakteru.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov