Hľadáme pracovníčku do detského centra, privátnych jaslí s MŠ

Mgr. Jana Iľková - ACADEMIC KINDER GARTEN

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rovinka, Rovinka, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ mesačné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na pracovnú pozíciu:

Empatický vzťah k deťom.
Milé príjemné vystupovanie, dobrá komunikácia.
Chuť pracovať s kolektívom malých 2-3 ročných detí.
Samostatnosť a schopnosť viesť skupinku 5-8 detí.
Maturitné vzdelanie
Opatrovateľský kurz (ten je možné absolvovať aj popri práci)
Ukončené pedagogické vzdelanie výhodou.
Zdravotné vzdelanie výhodou.
Opatrovateľský, kurz výhodou.
Pracovné skúsenosti v obore veľkou výhodou.
Schopnosť motivovať deti, prejav v speve/riekanky/, vzťah k hudbe a pohybu.
Samostatnosť, kreativita.
Anglický jazyk výhodou.
Pri asistentke opatrovateľa nie je maturita podmienkou.

Ponúkame trvalý pracovný pomer (prípadne aj prácu na dohodu či živnosť).
Je možné dohodnúť sa aj na zníženom prac. úväzku.
Platové podmienky od 700,00 mesačne v čistom, + odmeny dohodou
V prípade spokojnosti možný skorý platový rast.
Prax v obore, skúsenosti, kvalitná práca atď. budú náležito individuálne odmeňované.

Čaká Vás príjemný kolektív, dobrá atmosféra, nové pekné prostredie.
Sme už 9r. zabehnuté ustálené zariadenie. Nástup možný ihneď resp. po dohode.
Možný rast na pozíciu učiteľa v MŠ
Nachádzame sa v obci Rovinka dobrá dostupnosť (z BA cca 3 km) a frekventovanosť autobus. spojov... (sme cca 150m. od zastávky)

Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu aj s fotografiou na náš mail: akgskolka@gmail.com,
Kontakt :akgskolka@gmail.com
Info: www.akgskolka.sk, 0907 480 632, 0905 297 234

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

pedagogické, zdravotné, opatrovateľský kurz

Prax na pozícii/v oblasti

veľkou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, elán, vzťah k deťom, zodpovednosť, dobrá komunikácia

detské centrum, detské jasle, škôlka, súkromná materská škola