Pridať inzerát

Asistent/asistentka

Mgr. Ivana Čapláková - KOVOSTYL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacMzda popri inej práci, alebo z domu: 450-500€/ 50h
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na TPP, alebo možnosť brigádne po zaškolení popri Vašej práci, materskej i rodičovskej dovolenke alebo práce z domu.
Náplň práce: 80% administratíva, 20% špecifikácia
Konkrétna pracovná náplň: práca s PC, pošta, komunikácia, plánovanie
Podmienka: stredoškolské vzdelanie, vodičský preukaz ( nie je podmienka)

možnosť Home Office, istá pracovná pozícia, flexibilná pracovný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

Predaj kovaných brán a komponentov. Maloobchod a veľkoobchod. Spolupracujeme aj so spoločnosťou OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Adresa spoločnosti

Mgr. Ivana Čaplaková - Kovostyl
Kpt. Nálepku 1355/150
94101 Bánov