Pridať inzerát

Asistent predaja

Mgr. Emília Čudejková

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: RGB Liptov, Kamenné pole, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.07.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme šikovnú predavačku / šikovného predavača na plný úväzok do predajne s alkoholom a darčekovým tovarom. Náplň práce - starostlivosť o zákazníkov, práca s pokladňou, preberanie a dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty v predajni. Požadované schopnosti: príjemné vystupovanie a komunikácia s ľuďmi, iniciatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť. Miesto výkonu práce: Kamenné pole, L. Mikuláš. Mzda: základ + príplatok za prácu cez víkend. Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Darčeková predajňa s alkoholom a sladkosťami