Pridať inzerát

Pracuj ako realitný maklér v realitnom centre MGM

MGM & partners s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda je vyplácaná na základe provízneho systému odmeňovania. Priemer 1500€ a viac bez horného ohraničenia.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ zmenu a hľadáš novú výzvu? Hľadáš prácu, ktorá ti poskytne flexibilný pracovný čas a zaujímavý príjem? Tak vstúp do sveta realít spoločne s nami. Ponúkame ti zázemie a istotu silného hráča, ktorý pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý sa nebojí komunikovať a obchodovať, práve naopak, je to jeho silná stránka.

Tvojou úlohou bude:
• komunikácia s investormi, klientmi a ďalšími inštitúciami
• sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
• práca na zaujímavých projektoch
• riešenie administratívnych podkladov súvisiacich s predajom nehnuteľností

* zázemie úspešnej realitnej spoločnosti MGM, ktorá je na trhu od roku 1997
* odborné zaškolenie priamo od Mgr. Mária Glosa, ktorý je viceprezident a interný školiteľ Národnej asociácie realitných kancelárií na Slovensku a tiež odborný garant profesijného kurzu "Realitný maklér"
* silná marketingová podpora (osobný web, billboardy, tlačová reklama v najčítanejších denníkoch a magazínoch, blogy, články, digitálny marketing, sociálne siete a iné..)
* práca s vlastným systémom Estatevoke
* komplexná administratívna podpora pri dokončovaní obchodov
* široká ponuka nových projektov
* priateľský "rodinný" kolektív
* služobný telefón
* finančná sloboda, flexibilná pracovná doba
* vysoko motivačný provízny systém odmeňovania
* kompletné zaškolenie a ďalšie vzdelávacie programy
* možnosť osobného a profesionálneho rastu

Staň sa aj ty členom rodiny MGM a ak sa ti páči predstava práce, v ktorej máš priestor "rásť" a ísť neustále vpred, pošli nám životopis a motivačný list. Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, obchod, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
E-mail - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, financie, stavebníctvo

Počet rokov praxe

2

Potrebujeme človeka s príjemným vystupovaním, ktorý uvažuje ako obchodník, je vytrvalý a ochotný na sebe pracovať. Vysoká úroveň komunikácie a orientácia na zákazníka by mala byť samozrejmosťou.

Sme REALITNÉ CENTRUM s bohatými skúsenosťami a tisíckami reálnych klientov a nehnuteľností. Od roku 1997 mútime vody realitného biznisu a taktiež sme v predsedníctve Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska. Vydali sme Realitnú príručku, ktorá širokej verejnosti pomáha orientovať sa vo svete realít a ročne preškolíme tisícku študentov v našom unikátnom projekte Realitný vodičák. Naša Akadémia MGM sa stala vzorom pre akreditovaný kurz, na základe ktorého je možné získať realitnú živnosť.

Pozrite si príklad, ako to robíme my - Open House obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=5oZYy7Uc_04

Náš tím na oslave 20 výročia vzniku našej spoločnosti: https://www.youtube.com/watch?v=OgPJuabLCNg

Viac informácií získaš na www.realityMGM.sk

NÁŠ TÍM JE NAŠA RODINA. Vzájomne sa podporujeme, učíme, spolupracujeme a zarábame :) .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vysokoškolákov 33
01008 Žilina

Kontakt