Pridať inzerát

Predajca novostavieb a realitný maklér pre Čadcu a okolie

MGM & partners s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda je mesačný priemer, ktorý nemá hornú hranicu. Fix 500€ + provízne odmeny z predaja nehnuteľností
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V MGM neustále HĽADÁME TALENTY, ktoré by skvele ZAPADLI do nášho TÍMU. Naša práca je o klientoch, komunikácii a nehnuteľnostiach, takže ak sa rád stretávaš s ľuďmi, orientuješ sa v teréne a pokiaľ samostatnosť a nezávislosť sú aj tvoje priority – budeš u nás správne, na tom najlepšom mieste. MOMENTÁLNE HĽADÁME KOLEGU NA PREDAJ NOVOSTAVIEB PRE ČADCU A OKOLIE
* práca v tíme špičkových odborníkov
* predaj nových projektov
* stretnutia s klientmi a obhliadky
* náber a predaj secondhandových ponúk
* práca s vlastným realitným systémom
* spravovanie portfólia pridelených klientov

* zázemie úspešnej realitnej spoločnosti MGM, ktorá je na trhu od roku 1997
* odborné zaškolenie priamo od Mgr. Mária Glosa, ktorý je viceprezident a interný školiteľ Národnej asociácie realitných kancelárií na Slovensku a tiež odborný garant profesijného kurzu "Realitný maklér"
* silná marketingová podpora
* práca s vlastným systémom Estatevoke
* široká ponuka nových projektov
* priateľský "rodinný" kolektív
* služobný telefón
* finančná sloboda
* vysoko motivačný provízny systém odmeňovania
* kompletné zaškolenie a ďalšie vzdelávacie programy
* možnosť osobného a profesionálneho rastu

Staň sa aj ty členom rodiny MGM a ak sa ti páči predstava práce, v ktorej máš priestor "rásť" a ísť neustále vpred, pošli nám životopis a motivačný list. Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, obchod, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchod, financie, stavebníctvo
2

Hľadáme človeka so skúsenosťami v realitách alebo finančníctve s príjemným vystupovaním, ktorý bude zodpovedný za predaj novostavieb pre Čadcu a okolie a popri tom fungovať ako realitný maklér. Táto pozícia ponúka fixný plat + provízne odmeny podľa jeho šikovnosti. Uchádzač absolvuje komplexné školenia a neustále bude vedený pod kontrolou skúseného senior makléra a senior managera.

Sme REALITNÉ CENTRUM s bohatými skúsenosťami a TISÍCKAMI reálnych klientov a nehnuteľností. Od roku 1997 mútime vody realitného biznisu a taktiež sme v predsedníctve Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska. Vydali sme Realitnú príručku, ktorá širokej verejnosti pomáha orientovať sa vo svete realít a ročne preškolíme tisícku študentov v našom unikátnom projekte Realitný vodičák. Naša Akadémia MGM sa stala vzorom pre akreditovaný kurz, na základe ktorého je možné získať realitnú živnosť.

Viac informácií získaš na www.realityMGM.sk

NÁŠ TÍM JE NAŠA RODINA. Vzájomne sa podporujeme, učíme, spolupracujeme a zarábame :) .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vysokoškolákov 33
01008 Žilina